מאהל בים

תוכן עניינים:

הים הוא לוקיישן מושלם. הצבעים, האווירה, הנוף. כייף להיות בים בכל שעה ביום וכמעט בכל מזג אויר. אנחנו הישראלים התברכנו במזג אויר מדהים ברוב ימות השנה ככה שאנחנו יכולים לארגן ולתכנן מסיבה בים בלי כל בעיה. יש כל כך הרבה חופים בהם ניתן להתמקם מדן ועד אילת, כאשר כל מה שצריך הוא מאהל בים בו יהיו לרשותנו את כל האביזרים והמוצרים שאנחנו צריכים למסיבה שלנו.

מאהל בים להצעת נישואין

דרך נפלאה, מקורית, רומנטית וייחודית להציע נישואין לבכירת ליבך או בכיר ליבך היא בעזרת מאהל בים. במקרה כזה לרוב אין צורך במאהל גדול אלא באוהל קטן, פופ או שניים, מחצלת וכמובן שאפשר גם לארגן ארוחה רומנטית לאור נרות או פעילות כייפית אחרת. במידה והחברים ובני המשפחה מצפים לכם מיד אחרי ההצעה, כמובן שצריך לחשוב על מאהל בים קצת יותר גדול.

מאהל בים למסיבת רווקים או רווקות

אם אתם עומדים לחגוג את חתונת השנה וחושבים על רעיון מקורי לכם ולחברים שלכם, אין ספק כי מסיבת רווקים או מסיבת רווקות בים היא הרעיון הכי טוב שאתם יכולים לחשוב עליו. זו מסיבה לכל דבר, הזדמנות מדהימה שמאפשרת לכולם להיות ביחד ולחגוג את אחד הרגעים הכי מאושרים ומשמעותיים עבור החברה או החבר הכי טוב שלכם.

מאהל בים לכל החברים

האמת היא שכדי להרים מאהל בים, לא חייבים סיבה למסיבה. מספיק שאתם עובדים קשה במהלך השבוע ויש מזג אויר משגע בחוץ וכבר אתם יכולים לנצל את זה בשביל לשבור קצת את השגרה של מהלך השבוע, להתנתק מהכל, לצאת מהבית, לנשום אויר ולהיות עם האנשים שאתם הכי הכי אוהבים. אוירה טובה, מוזיקה, צחוקים ומים יטענו אתכם באנרגיה ויאפשרו לכם להגיע לשבוע הבא עם כוחות מחודשים ומצב רוח מצוין.

מאהל בים ליום גיבוש לעובדים

מחפשים רעיון לפרגן לעובדים שלכם? הפיקו עבורם מסיבת גיבוש בים. יום שלם בשבילם לצאת מהמשרד, לשכוח מכל המשימות ולבוא באינטרקציה אחד עם השני. תוכלו לשלב מגוון פעילויות ולהפוך את היום הזה למיוחד ויוצא דופן.

טיפים חשובים למאהל המושלם

  1. חבילת אוהל לים – היום ניתן להזמין חבילה הכוללת רת כל המוצרים שאתם צריכים למסיבה שלכם. תוכלו להזמין אוהלי הצללה מכותנה, מחצלות, פוטונים, שולחנות בר ואפילו מקרר וגנרטור. בחרו את החבילה בהתאם לגודל המסיבה וכמות האנשים שמגיעים.
  2. בוקר או ערב – שימו דגש על הזמן שבו המסיבה מתקיימת. במידה והיא בערב, כדאי לחשוב גם על תאורה ולומר למוזמנים להגיע עם לבוש חם לערב.
  3. בחירת החוף – כדאי לבחור חוף יחסית נגיש או לחילופין להיעזר בחברה מקצועית המתמחה בהפקת אירועים בים.
  4. הדברים הקטנים – הם אלה שעושים את ההבדל ממסיבת חוף רגילה למסיבה מדהימה שכולם יזכרו לטובה.